Komunikat MZPN PDF Drukuj Email
Wpisany przez mspider   
piątek, 19 Marzec 2021 06:53
Komunikat Zdzisława Łazarczyka, prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej:
 
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11 marca 2021 roku (Dz. U. poz. 446) zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 26 lutego 2021 roku (Dz.U. poz. 367) od dnia 15 marca 2021 roku do dnia 28 marca 2021 roku zawieszone zostają rozgrywki IV ligi (zaległe mecze), Lig Okręgowych, Klas „A” i Klas „B”. Terminy przekładanych kolejek zostaną podane w dniu jutrzejszym.
Zgodnie z ww. rozporządzeniem rozgrywki dzieci i młodzieży (od A1 do F2) będą odbywały się zgodnie z zaplanowanymi terminarzami rundy wiosennej.
Przypominamy ponadto, że aby drużyny młodzieżowe mogły uczestniczyć we współzawodnictwie sportowym niezbędne jest posiadanie zaświadczenia wydawanego przez Mazowiecki ZPN z upoważnienia Polskiego Związku Piłki Nożnej (te wydawane na przełomie styczeń-marzec są aktualne).
 
Prezes MZPN
Zdzisław Łazarczyk
 
Sparing: Skra Drobin - Mazowia Słubice PDF Drukuj Email
Wpisany przez mspider   
czwartek, 18 Marzec 2021 19:27
SPARING NR 6
Skra Drobin - Mazowia Słubice 16:0 (4:0)
Bramki zdobywali:
5 x Marcin Kowalski
4 x Michał Lemanowicz
2 x Testowany(3)
2 x Daniel Zjadewicz
1 x Kamil Domeradzki
1 x Testowany(1)
1 x Testowany(4)
 
Skład : Majchrzak- Testowany(1) , Testowany(2), Wawrzyński- Testowany(3) , Lemanowicz , Lewicki , Testowany(4) , Bucior - Kowalski, Domeradzki
Grali również: Klimowski , Popis , Zjadewicz , Michalski
 
Sparing: Skra Drobin - Błękitni Raciąż PDF Drukuj Email
Wpisany przez mspider   
czwartek, 18 Marzec 2021 19:26
SPARING NR5
Skra Drobin - Błękitni Raciąż 6:1 (2:0)
Bramki zdobywali:
2 x Marcin Kowalski
1 x Michał Lemanowicz
1 x Testowany (3)
1 x Kamil Domeradzki
1 x Hubert Michalski
 
Skład : Majchrzak- Testowany(1) , Testowany(2), Wawrzyński, Zjadewicz- Testowany(3) , Krysztofiak , Domeradzki ,Lemanowicz, Bucior - Kowalski
Grali również: Talaga , Popis , Testowany(4), Michalski
 
Sparing: Skra Drobin-Tłuchowia Tłuchowo PDF Drukuj Email
Wpisany przez mspider   
czwartek, 18 Marzec 2021 19:24
SPARING NR4
Skra Drobin-Tłuchowia Tłuchowo 4:4 (2:3)
Bramki zdobywali:
2 x Marcin Kowalski
1 x Testowany (2)
1 x Testowany (3)
 
Skład: Majchrzak- Zjadewicz, Testowany(1), Wawrzyński, Popis - Testowany(2), Krysztofiak, Lemanowicz, Testowany(3), Bucior- Kowalski
Zagrali również: Michalski , Talaga , Domeradzki
 
Sparing: Skra Drobin - Sparta Mochowo PDF Drukuj Email
Wpisany przez mspider   
czwartek, 18 Marzec 2021 19:22
SPARING NR 3
 
Skra Drobin - Sparta Mochowo 3:2 (2:2)
Strzelcem wszytkich bramek dla Skry był Marcin Kowalski
 
Skład: Majchrzak- Talaga, Wawrzyński , Testowany(1), Zjadewicz- Bucior, Testowany(2), Lewicki, Krysztofiak, Testowany(3)-Kowalski
Zagrali również: Lemanowicz, Testowany(4), Domeradzki, Popis, Michalski
 
Sparing: Skra Drobin - Orlęta Baboszewo PDF Drukuj Email
Wpisany przez mspider   
czwartek, 18 Marzec 2021 19:19
W drugim meczu kontrolnym remisujemy z Orlętami Baboszewo 5:5
Niestety trener w tym meczu nie mógł skorzystać z żadnego z podstawowych bramkarzy i w bramce w drużynie seniorów debiutuje 16 letni Bartosz Ziarko, jest to bramkarz naszego klubu występujący w drużynie juniorskiej . Pierwsza połowa to dominacja piłkarzy Orląt którzy już w pierwszej połowie strzelili nam aż 3 gole i wynik do przerwy to 3:0 dla piłkarzy z Baboszewa . W przerwie meczu Trener Michał Lemanowicz widząc co się działo na boisku w pierwszej połowie meczu robi kilka zmian w składzie i ustawieniu co znacznie poprawia naszą grę i to my przejmujemy kontrolę nad tym spotkaniem i staramy się gonić wynik co w koncowym rezultacie daje wynik remisowy.
SKRA DROBIN - ORLĘTA BABOSZEWO 5:5 (0:3)
Bramki zdobywali:
3 x Kowalski Marcin
1 x  Lemanowicz Michał
1 x Testowany(3)
Skład : Ziarko- Popis, Testowany(1), Wawrzyński(46 Klimek) , Testowany(2)- Talaga(46 Bucior), Krysztofiak , Lewicki , Michalski(46 Lemanowicz), Zjadewicz(46 Testowany 3) - Domeradzki(46 Kowalski)
 
Sparing: Kasztelan Sierpc - Skra Drobin PDF Drukuj Email
Wpisany przez mspider   
czwartek, 18 Marzec 2021 19:13
W pierwszym meczu kontrolnym w Sierpcu wygrywamy 5:3 z Kasztelanem Sierpc !
Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 3:5
 
Bramki zdobywali:
2 x Lemanowicz Michał
2 x Testowany (4)
1 x  Marcin Kowalski
 
Skład: Ostrowski- Popis , Klimowski , Testowany(1), Testowany(2)- Bucior , Lemanowicz , Testowany(3) , Michalski , Testowany(4)- Kowalski
Grali również : Talaga , Zjadewicz , Domeradzki
Z różnych przyczyn zabrakło : Wawrzyńskiego , Krysztofiaka , Lewickiego
 
POWRACAMY... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 18 Październik 2019 18:19

Przepraszamy bardzo za dłuuugą nieaktywność na naszym profilu oraz stronie internetowej www.skradrobin.eu.

Powracamy z krótkim podsumowaniem tego co działo się w ostatnich miesiącach w Skrze Drobin.

Poprzedni sezon zakończyliśmy na pierwszym miejscu w tabeli, jednak klub podjął ważną i trudną decyzję, i wycofał się z możliwości awansu do IV ligi. Z tej okazji skorzystał Świt Staroźreby, który jak do tej pory dzielnie radzi sobie (dwa zwycięstwa, dwa remisy, sześć porażek) na piątym szczeblu rozgrywkowym.

Kolejny sezon gramy w Okręgówce, a trener Michał Lemanowicz ma do dyspozycji 21 zarejestrowanych zawodników. Pełna kadra naszego zespołu na sezon 2019/2020 dostępna jest pod tym linkiem: skradrobin.eu/pierwsza-druzyna/kadra-zespolu

Po dziewięciu kolejkach zajmujemy czwarte miejsce w tabeli, z dorobkiem 18. punktów. Sześciokrotnie pokonywaliśmy rywali i tylko dwukrotnie musieliśmy uznać wyższość przeciwnika.

W miarę możliwości będziemy informowali was o wynikach oraz nadchodzących spotkaniach naszej drużyny. NAJBLIŻSZY MECZ JUŻ W NIEDZIELĘ!

 

SKRWA ŁUKOMIE – SKRA DROBIN | 20/10/2019 | 12:00 | Boisko w Łukomiu

 

Zachęcamy też do odwiedzania naszej strony internetowej skradrobin.eu

DOTYCHCZASOWE WYNIKI LIGI OKRĘGOWEJ PŁOCK:
Kolejka 1. SKRA – UNIA CZERMNO 4:2 (1:2) M. Kowalski x3, H. Krysztofiak
PUCHAR POLSKI - WISŁA NOWY DUNINÓW – SKRA 2:6 (1:2) M. Kowalski x2, K. Domeradzki x3, P. Dziekański
Kolejka 2. AMATOR MASZEWO – SKRA 6:0 (2:0)
Kolejka 3. SKRA – DELTA SŁUPNO 4:3 P. Dziekański, M. Kowalski x2, B. Mielczarski
PUCHAR POLSKI - SKRA – KASZTELAN SIERPC 1:2 (0:1) M. Kowalski
Kolejka 4. UNIA IŁÓW – SKRA 1:5 (1:2) M. Kowalski x5
Kolejka 5. SKRA - POGOŃ SŁUPIA / przen. 16/11/2019
Kolejka 6. BZURA CHODAKÓW – SKRA 2:3 (1:2) Ł. Kostun, H. Krysztofiak, M. Talaga
Kolejka 7. SKRA DROBIN – BŁĘKITNI GĄBIN 4:3 (1:2) M. Kowalski x2, P. Dziekański, B. Mielczarski
Kolejka 8. MAZUR GOSTYNIN – SKRA 5:4 (2:1) M. Kowalski x4
Kolejka 9. SKRA – STOCZNIOWIEC PŁOCK 3:0 (1:0) J. Bucior, Sz. Żebrowski, M. Kowalski

TABELA LO: skradrobin.eu/pierwsza-druzyna/tabela

 

Wyniki i strzelcy za łączynaspiłka.pl

 

 

 
Wielkanocne granie... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 19 Kwiecień 2019 13:57

21. KOLEJKA - IV LIGA 

Wielki Piątek

16.00 MKS Przasnysz - Drukarz Warszawa 1:0

17.00 Mławianka Mława  - Ożarowianka 3:0

17.00 Mazovia Mińsk Maz. - MKS Ciechanów 4:1

17.00 Kasztelan Sierpc - KS Łomianki 0:0 

17.00 Mazur Gostynin - Hutnik Warszawa 2:2

20.00 Ząbkovia Ząbki - Pogoń II Siedlce 3:1

Wielka Sobota

11.00 Korona Ostrołęka - Huragan Wołomin 0:0

13.00 Wkra Żuromin - Wisła II Płock 3:1

 

18. KOLEJKA - LIGA OKRĘGOWA PŁOCK

Wielki Piątek 

17.00 Świt Staroźreby - Skra Drobin 2:1

17.00 Start Proboszczewice - Stegny Wyszogród 7:1

17.30 Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock 0:1

17.30 Unia Iłów - Zryw Bielsk 2:1

Wielka Sobota

11.00 Unia Czermno - Skrwa Łukomie 6:1

11.00 Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo 3:3

12.00 Delta Słupno - Błyskawica Lucień 1:1

 

A i B klasa następną kolejkę rozgrywa 28 kwietnia br.

 

2. KOLEJKA - LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW A1 PŁOCK

Sobota 13.04

Zryw Bielsk - Amator Maszewo 2:1

Wtorek 16.04

Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 1:0
Dziekański 75'

 

 
Terminarz weekendu PDF Drukuj Email
Wpisany przez wariat   
sobota, 13 Kwiecień 2019 07:15

IV LIGA

sobota

11:00 Wisła II Płock - Mazur Gostynin 6:1

11:00 Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka 2:2 (0:1)

11:00 Drukarz Warszawa - Huragan Wołomin 1:2 (1:1)

11:00 Pogoń II Siedlce - Mławianka Mława 0:1 (0:0)

12:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - Kasztelan Sierpc 0:3 (0:2)

13:00 MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Maz. 3:0 (2:0)

16:00 KS Łomianki - Wkra Żuromin 6:2 (1:1)

16:00 MKS Ciechanów - Ząbkovia Ząbki 0:3

LIGA OKRĘGOWA

sobota

11:00 Amator Maszewo - Unia Iłów 3:1 (3:1)

13:00 Stegny Wyszogród - Delta Słupno 0:2 (0:1)

16:30 Zryw Bielsk - Pogoń Słupia 1:3 (1:0)

17:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 1:5 (1:2)

niedziela

12:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 0:2 (0:1)

16:00 Stoczniowiec Płock - Start Proboszczewice 4:3

16:30 Błyskawica Lucień - Unia Czermno 0:1 (0:0)

A KLASA
sobota

16:30 Błękitni Gąbin - Szopen Sanniki 5:1

niedziela

11:00 Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 2:1

11:00 ULKS Ciółkowo - Zorza Szczawin Kościelny 0:2

13:00 Wisła Nowy Duninów - Wicher Cieszewo 0:4

14:00 GKS Góra - Mazowia Słubice 2:2

16:00 Bzura Chodaków - Wisła Główina-Sobowo 4:0

 B KLASA

sobota

 17:00 Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów 2:0

niedziela

13:00 Zjednoczeni Bulkowo - Unia II Czermno 1:0

Lwówianka Lwówek - Relax Miszewo Murowane 3:0 (walkower, Relax wycofany z rozgrywek)

Czarni Rempin - Orkan Sochaczew 0:3 (walkower- Czarni wycofani z rozgrywek)

 

 

 

 
Kasztelan deklasuje rywala, Świt liderem PDF Drukuj Email
Wpisany przez wariat   
wtorek, 02 Kwiecień 2019 06:23

podsumowanie 1marzec2019Kibice lokalnej piłki nożnej nie mogą czuć diedosytu. Weekend przyniósł wiele ciekawych wyników, dużo goli i dramaturgii.Powody do zadowolenia sprawiły nam zespoły grające na szczeblu IV ligi. No może z wyjątkiem Wisły II Płock, która jako jedyna przegrała swóch mecz. Prawdziwe strzelanie urządził sobie Kasztelan Sierpc, który zdemolował w Ciechanowie MKS (0:5). Szach mat  miał miejsce pomiędzy 55-61 minutą meczu. Trzy gole zdobyte na przestrzeni sześciu minut kompletnie rozmontowały rywala.

(więcej w rozwinięciu)

foto dzięki uprzejmości plockapilka.pl

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 107

Następny Mecz


#DrużynaMPKT
1 Kasztelan 15 34
2 Skra 14 30
3 Orzeł 15 29
4 Bzura 15 23
5 Zryw 13 20
6 Delta 13 20
7 Mazur 13 20
8 Amator 13 19
9 Stocznia 13 19
10 Czermno 13 16
11 Gąbin 13 15
12 Skrwa 13 10
13 Pogoń 12 8
14 Unia Iłów 13 6

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać

Licznik

Licznik: